Vašim otrokom v nogometni šoli NK Pobrežje prilagodimo treninge tako, da uživajo v nogometu.

Vpis v nogometno šolo

Izpolnite obrazec za vpis. V kratkem vas kontaktiramo.

NK Pobrežje 50 let

Nogometna šola vseh starostnih selekcij

Od 4 let naprej otroke razvrščamo glede na starost v selekcije U5, U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U15, U17 in U19.

Starostnemu razredu se prilagodijo trenerji, ki razumejo posebnosti vaših otrok v teh obdobjih: od igrivosti v mlajših selekcijah do svojeglavosti v najstniškem obdobju.

Kako deluje klub in šola NK Pobrežje?

Nogometna šola spremlja igralca in družino na poti odraščanja. Število vpletenih skupaj s strokovnimi sodelavci in sorodniki igralcev je več kot tisoč.

Zato imamo zapisane vrednote in številna pravila, ki zagotavljajo tisto najpomembnejše – razvoj športnika.

Vseživljenjske vrednote nogometne šole

Vaše otroke učimo medsebojnega spoštovanja, športnega duha, prijateljstva, fair playa, samodiscipline in sproščanja.

Vrednot, ki se jim bodo utrdile in jim bodo, ne glede na kariero, pomagale v vsakdanjem življenju.

Vpis v nogometno šolo

Izpolnite obrazec za vpis. V kratkem vas kontaktiramo.

NK Pobrežje 50 let

Načrtno in dolgoročno

Naš večletni načrt dela v nogometni šoli NK Pobrežje je usmerjen predvsem v praktično delo na igrišču, ki je kakovostno in načrtovano.

Z letnim načrtom dela ustvarjamo konkurenco, ki je nujno potrebna za kakovost, napredek in dober rezultat.

Tako izpolnjujemo naša glavna cilja: vzgoja vrhunskega nogometaša in sodobna nogometna igra.

Dobro delo na igrišču podpiramo z odlično organiziranostjo kluba na vseh področjih.

Prizadevamo si za ustreznost infrastrukturnih pogojev, vzgajanje in učenje mladih nogometašev s sodobnimi metodami in pripomočki.

Športno. Ponosno.

Kako poteka vpis?

Vpis v nogometno šolo je po svoje enostaven, a vendar zahteva nekaj pomembnih korakov:

1. Izpolnitev obrazca za vpis

V obrazcu je treba izpolniti vsa obvezna polja a je zelo koristno, če izpolnite še druga, za katere imate podatke.

Dodati je treba sliko in podatke vsaj enega plačnika (v kolikor to niste sami kot igralec nad 18 let).

2. Podatke pregledamo in vas kontaktiramo, povabimo na uvodno srečanje

Na uvodnem srečanju se:

• podpiše soglasje za vpis (polnoletni igralci podpišejo sami samostojno verzijo soglasja)
  • skenira zdravstveno izkaznico, osebni dokument
  • prenese fotografijo igralca v Sportlyzer (v kolikor to še ni bilo narejeno med izpolnjevanjem obrazca za vpis)
  • skenira dodatne dokumente v kolikor ima igralec status tujca (posredujemo vnaprej seznam)
  • dodeli selekcijo v kateri bo igralec igral
  • razkaže klub in predstavi podrobnosti (delovanje aplikacije, urniki…)
  • odgovori na morebitna dodatna vprašanja in uskladi druge podrobnosti (medicinske posebnosti…)

3. Prvi trening

Igralec se udeleži prvega možnega treninga, kjer ga trener seznani z ekipo in uvede v aktivnosti.

4. Vpis v register igralcev

Igralca vpišemo v register register igralcev Nogometne zveze Slovenije. Pri tem lahko pride do zahteve po dodatnih dokumentih glede na status (tujec, prejšnji klubi…).

5. Izkaznica

Po opravljenem vpisu v register NZS pošlje na klub izkaznico, s katero se igralec lahko udeleži tekem.

6. Oprema, druga pravila

Za igralca se ob vpisu opravi naročilo opreme. Igralec si mora v trgovini nabaviti športno obutev – kopačke in športne copate za telovadnico.

V klubu imamo številna pravila, s katerimi se igralec in starši seznanjate sproti. A vendar je dobro, da si jih dobro preberete še pred vpisom in tako od prvega dne ustvarjate uspešno zgodbo in kariero.

NK Pobrežje Maribor testiranja igralcev