Delovne akcije

Avg 10, 2023 | Novice, Obnove objektov, Uvodna stran, Za starše

Med poletjem smo v klubskih prostorih veliko spremenili. Prečistili in odstranili nepotrebno. Uredili novo garderobo, pisarno.

Popravili smo travnate površine, kolikor je bilo mogoče.

Zdaj so na vrsti nujna drobna popravila objektov, ograje in drugih zunanjih površin.

Tukaj iščemo pomoč vseh, ki si želite videti lepši klub za naše otroke in igralce.

Delovna akcija, čas da združimo moči

Pomaga lahko vsak

Najbolj iščemo pomoč izkušenih krovcev, fasaderjev, električarjev, vodovodarjev, varilcev.

Vendar to ne bo dovolj. Vsak par rok, ki zmore obrusiti kakšno ograjo ali s čopičem barvati, je dobrodošel. Dela bo veliko za vse nas.

Aktivnosti bodo prilagojene vaši razpoložljivosti.

Pridružite se v delovnih akcijah

Izpolnite obrazec na povezavi in kontaktirali vas bomo za uskladitev terminov ter aktivnosti.

Pomoč podjetij – donacije in sponzorstva

Klubu pomaga vedno več sponzorjev. Tega smo veseli in prepričani smo, da je to odlična priložnost za vsako podjetje, ki ponuja gradbeni in drugi material.

Veseli bomo vsake donacije v materialu in to vrnili s promocijami v naših komunikacijskih kanalih.

Postanite sponzor

Oglejte si sponzorske pakete