Izgradimo ŠPORTNI PARK POBREŽJE

Radi imamo Pobrežje, najbolj številčno mestno četrt totega prelepega mesta.

Stotine potencialnih vrhunskih športnikov odrašča tukaj že od nekdaj. Nogometašev, ki so zmagovali pomembne tekme evropskih tekmovanj, kakor rokometašev, atletov, plavalcev, smučarjev in vseh drugih športnikov, ki so barve mesta in države zastopali na najbolj pomembnih tekmovanjih.

Stanje igrišča NK Pobrežje po deževju

Mladi športniki na Pobrežju so brez ustreznih igrišč

Med več kot 180 udeleženci nogometne šole Pobrežje vidimo veliko talenta. Tako med njimi kot med njihovimi vrstniki. A marsikdo med njimi svoje športne kariere ne bo niti začel, ker za to nima ustreznega igrišča.

Nogometna igrišča NK Pobrežje so med najslabšimi v daljni okolici

Nimamo atletske steze ali drugih površin, ki bi omogočale, da se še odvijajo drugi športi.

Športni klubi Pobrežja, pridružite se temu skupnemu projektu
Obrazec za registracijo športnih klubov, ki želijo sodelovati v projektu Športnega parka Pobrežje

V NK Pobrežje smo pripravili pobudo in želimo soustvarjati nastanek športnega parka Pobrežje.

Ustvarimo prostor za atletiko, tenis, odbojko, košarko, balinanje, fitnes na prostem in karkoli bo še možno.

Prepričani smo, da je nujen razvoj infrastrukture, ki bo na razpolago različnim športom.

Zato želimo sodelovati v tem projektu z vsemi športnimi klubi, ki delujejo ali želijo delovati na Pobrežju.

Atletika na športnem parku Pobrežje
Photo by Andrea Piacquadio from Pexels
Šport povezuje
Mladi soigralci bodo odrasli v povezano družbo.
Šport navdihuje
Mladi junaki postanejo samozavestni odrasli.
obozujemnogomet.si
Fidebo logo
vodim.si

Sponzorji

Športni park Pobrežje bo v sebi nosil imena sponzorjev in tistih, ki bodo pomagali.

Od posebnih obeležij do ponosnega objavljanja na naših tekmah, družbenih omrežjih in spletnih straneh.

Postanite sponzor projekta

Strokovnjaki

Nastanek športnega parka zahteva raznoliko in strokovno ekipo: arhitekte, gradbene strokovnjake, poznavalce delovanja javnih institucij, finančnike in organizatorje.

Imate strokovna znanja, ki jih želite ponuditi in pomagati hitreje izgraditi športni park Pobrežje? Vabljeni!

Sodelujte z nami
Športni park Pobrežje podlaga
Nogometni klub Pobrežje navijači ob stranskem igrišču

Postani ambasador športnega parka Pobrežje

Delite našo pobudo, pošiljajte sporočila pristojnim, spremljajte potek našega skupnega projekta.

Ambasadorji boste prejeli posebno vabilo na otvoritev in pridobili posebno mesto v novem športnem parku Pobrežje.

Postani ambasador!

Sponzorji projekta