Vodstvo

Na zboru članov, dne 10.6.2019, so bili za mandatno obdobje štirih let, izvoljeni naslednji organi kluba.
Izvršni odbor:
Dejan Ramšak, predsednik
Milivoj Bošković, podpredsednik
Robert Kraner, sekretar
Sebastjan Cvetko, član
Anton Robnik, član
Boštjan Kobler, član
Marcel Bošković, član
Nadzorni odbor:
Luka Kolar Robnik, predsednik
Alfred Črnčič, član
Mojca Nemec, član
Disciplinska komisija:
Darko Žvorc, predsednik
Dušan Turk, član
Damjan Veber, član

Športno. Ponosno.

Oblikujmo mlade v zdrave, samozavestne in odgovorne ljudi, ki se zavedajo pomembnih življenskih vrednot. Želim, da se zraven ekipnega duha in športnega vedenja naučijo pomembnosti zdrave prehrane, izobrazbe, prijateljstva in spoštovanja materialnih in nematerialnih stvari, saj jih bo to oblikovalo v kakovostne nogometaše, trenerje, sodnike in funkcionarje.

Kot izvoljen predsednik nogometnega kluba Pobrežje si štejem v veliko čast, da lahko s svojimi dosedanjimi športnimi, življenskimi in poslovnimi izkušnjami še naprej pomagam rasti klubu NK Pobrežje, vsem trenerjem in otrokom, ki trenirajo pod našim okriljem.

Prizadevamo si, da bi našim otrokom in članom nenehno omogočali boljše pogoje za treniranje, kar nam lahko uspe le s pomočjo sponzorjev ter donatorjev, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

V želji po sodelovanju in povezovanju krajanov Pobrežja, podjetij in društev delujočih na tem območju, v sklopu NK Pobrežje organiziramo razne dogodke. Pri tem si ves čas prizadevamo za tesno sodelovanje z mestno občino Maribor, mestno četrtjo Pobrežje, nogometno zvezo Slovenije in medobčinsko nogometno zvezo Maribor.

Radi imamo Pobrežje. Pridružite se nam.

Športno. Ponosno.